Nádudvari fekete kerámia /kézi locsoló, kis tálka, kis szilke/
image
qualifiedcontent
Egyéni alkotások 1974. V., Készítette: Fazekas József, Nádudvar
| Subject, content, audience | |
|---|---|
| subject | Nádudvari fekete kerámia /kézi locsoló, kis tálka, kis szilke/ |
| audience | general |
| Creators, contributors | |
| creator | Ismeretlen |
| Time and places | |
| location of physical object | Budapest |
| created | 1974-09-11 |
| Attributes | |
| extent | 7 cm |
| extent | 10 cm |
| extent | 8 cm |
| colour image | black and white |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Hagyományok Háza Népi Iparművészeti Osztály |
| access rights | rights reserved - free access |
| Source and data identifiers | |
| source | Hagyományok Háza |