Nádudvari fekete kerámia /fedeles edények/
image
qualifiedcontent
Népművészek Hsz. 1975 Kerámia III., Készítette: Fazekas István
| Subject, content, audience | |
|---|---|
| subject | Nádudvari fekete kerámia /fedeles edények/ |
| audience | general |
| Creators, contributors | |
| creator | Ismeretlen |
| Time and places | |
| location of physical object | Budapest |
| created | 1975-09-18 |
| Attributes | |
| extent | 30 cm |
| extent | 31,5 cm |
| extent | 30 cm |
| colour image | black and white |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Hagyományok Háza Népi Iparművészeti Osztály |
| access rights | rights reserved - free access |
| Source and data identifiers | |
| source | Hagyományok Háza |