Kerámia /festett tányérok/
image
qualifiedcontent
Magános Munkák III. 1976. Készítette: Stanka Józsefné
| Subject, content, audience | |
|---|---|
| subject | Kerámia /festett tányérok/ |
| audience | general |
| Creators, contributors | |
| creator | Ismeretlen |
| Time and places | |
| location of physical object | Budapest |
| created | 1976-06-14 |
| Attributes | |
| extent | 19 cm |
| extent | 23 cm |
| extent | 23 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Hagyományok Háza Népi Iparművészeti Osztály |
| access rights | rights reserved - free access |
| Source and data identifiers | |
| source | Hagyományok Háza |