Üzletek a Kossuth utcán
image
qualifiedcontent
Üzletek a Kossuth utcán. Fekete-fehér, régi divat, régi szép idők, porcelán, ajándék, ruha, textil, édesség.
Stores on the Kossuth street (Keszthely). Black and white, old fashion, good old times, trade.
| Subject, content, audience | |
|---|---|
| subject | fotó |
| Creators, contributors | |
| creator | Fotó KTSZ |
| Time and places | |
| spatial reference | Keszthely |
| Attributes | |
| medium | negative |
| extent | 8,1 x 5,6 cm |
| extent | 5,6 x 5,6 cm |
| extent | 7 x 5,6 cm |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Balatoni Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Balatoni Múzeum Fénykép Negatívjainak Szakleltára |
| registration number | 27056 |