231. Likőrös pohár, porcelán
Likőrös pohár, porcelán
image
qualifiedcontent
Egyenes falú hengerforma sárga mázzal, bordó sormintával, bordó csíkkal zöld "FF-HH-Hu-1831" matricával. Helybeli gyűjtés.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | egyenes |
| subject | henger |
| subject | sorminta |
| audience | general |
| Time and places | |
| spatial reference | Hollóháza |
| Attributes | |
| medium | porcelain |
| extent | M: 4,5 cm |
| extent | Sz: 4,5 cm |
| extent | T.á.: 3 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| Source and data identifiers | |
| source | Hollóházi Porcelán Ipartörténeti Kiállítóhely |
| registration number | 12.2029.1 |