Magyar Híradó 175. (1927. június)

audiovisual

KÉPEK A NEMZETKÖZI RENDŐRKUTYA VERSENYRŐL. AZ ÚJ SVÁBHEGYI SZANATÓRIUM ZÁRÓKÖVÉNEK ÜNNEPÉLYES ELHELYEZÉSE. DR. JAKAB LÁSZLÓ FŐORVOS ÜDVÖZLI A MEGJELENT ELŐKELŐSÉGEKET. DR. JÓZSEF FERENC KIR. HERCEG A BUDAPEST-FÜRDŐVÁROS EGYESÜLET ELNÖKE FELAVATJA AZ ÚJ GYÓGYOTTHONT. MÁLTAI LOVAG-AVATÁS A MÁTYÁS TEMPLOMBAN. VASS JÓZSEF NÉPJÓLÉTI MINISZTER, DRÉHR IMRE NÉPJÓLÉTI ÁLLAMTITKÁR, BÁRCZY ISTVÁN MINISZTERELNÖKSÉGI ÁLLAMTITKÁR ÉS ZSARNÓCZAY JÁNOS GAZDASÁGI FŐTANÁCSOS AZ ÚJ MÁLTAI LOVAGOK. A WIEN - BUDAPEST KÖZÖTTI ORSZÁGÚTI KERÉKPÁROS TÁVVERSENY, MELY FÖLÉNYES MAGYAR GYŐZELEMMEL VÉGZŐDÖTT. VIDA LÁSZLÓ (BSE), BOUSKA REZSŐ (JÓBARÁT KK) ÉS HUSZKA DEZSŐ (VILÁGOSSÁG KK) A VERSENY GYŐZTESEI. FELVÉTELEK A BUDAPESTI KERÜLETI ATHLETIKAI BAJNOKSÁGRÓL. HAJDU SÁNDOR (FTC) POMPÁS IDŐ ALATT (21,9 MP) NYERTE A 200 MÉTERES SÍKFUTÁST. A TÁVOLUGRÁSBAN BALOGH LAJOS (MAFC) GYŐZÖTT 701 CM UGRÁSÁVAL. KARLOVITS JÁNOS (MAC) A RÚDUGRÁS BAJNOKA A LÉC FELETT. A 800 M. SÍKFUTÁSBAN IZGALMAS KÜZDELEM UTÁN MAGDICS LÁSZLÓ (MAFC) GYŐZ.