Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
image
Fűzfavesszőből font, szögletes förmájú, fonott füllel.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | garaboly |
| Time and places | |
| spatial reference | Szeged-Alsóváros |
| location of physical object | Szeged |
| Attributes | |
| extent | hossz: 34 cm |
| extent | szélesség: 25,5 cm |
| extent | magasság: 28,5 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Móra Ferenc Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Móra Ferenc Múzeum |
| registration number | 91.10.9 |