Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
image
Hántolt fűzfavesszőből font, ovális alakú kisipari munka.Szélein fonott szegély, 2 füllel.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | ruháskosár |
| Time and places | |
| location of physical object | Szeged |
| Attributes | |
| extent | hossz: 75 cm |
| extent | szélesség: 51 cm |
| extent | magasság: 34 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Móra Ferenc Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Móra Ferenc Múzeum |
| registration number | 98.8.199 |