Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
image
Gyékényből szőtt, téglalap alakú, vastag sodrott füllel.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | gyékényszatyor - kis molnár eleje |
| Time and places | |
| spatial reference | Tápé |
| location of physical object | Szeged |
| Attributes | |
| extent | szélesség: 47,5cm |
| extent | magasság: 26 cm |
| extent | fül hossz: 34 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Móra Ferenc Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Móra Ferenc Múzeum |
| registration number | 99.1.13 |