Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
image
Gyékényből kötött.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | szakajtó |
| Time and places | |
| spatial reference | Szeged |
| location of physical object | Szeged |
| Attributes | |
| extent | magasság: 20 cm |
| extent | talp átmérő: 18 cm |
| extent | száj átmérő: 34,2 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Móra Ferenc Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Móra Ferenc Múzeum |
| registration number | 86.1.12 |