Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
image
Szalmából kötött.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | szakajtó |
| Time and places | |
| spatial reference | Kistelek |
| location of physical object | Szeged |
| temporal reference | 1915-1978 |
| Attributes | |
| extent | felső átmérő: 35 cm |
| extent | alsó átmérő: 18 cm |
| extent | magasság: 20 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Móra Ferenc Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Móra Ferenc Múzeum |
| registration number | 80.2.4 |