Móra Ferenc Múzeum - Néprajzi látványtár
image
Szegett szélű, szalmából, fűzfaháncsból kötött és fonott.
| Title(s), language | |
|---|---|
| language | hungarian |
| Subject, content, audience | |
| subject | szakajtó |
| Time and places | |
| spatial reference | Kistelek |
| location of physical object | Szeged |
| temporal reference | 20. sz. első fele |
| Attributes | |
| extent | szája átmérő: 38 cm |
| extent | talp átmérő: 16 cm |
| extent | magasság: 18 cm |
| colour image | polychrome |
| format | jpeg |
| Legal information | |
| rightsholder | Móra Ferenc Múzeum |
| access rights | research permit needed |
| Source and data identifiers | |
| source | Móra Ferenc Múzeum |
| registration number | 2008.3.3 |